انجمن تیراندازی IRBFA با همراهی سداداسپورت برگزار میکند

مسابقه بنچ رست بادی 50 متر – جام سردار صلح

این دوره مسابقات با سیبل استاندارد 50 متر WRABF (جهت دانلود سیبل به منو دانلود در سایت مراجعه فرمائید) در باشگاه تیراندازی مهر اسپورت در تاریخ 24 مرداد 1399 ساعت 10 صبح برگزار میگردد و تیراندازان حداکثر تا ساعت 9 صبح میبایست در باشگاه حضور داشته باشند بدیهی است که جهت حفظ نظم و تمرکز تیراندازان از ورود شرکت کنندگان با تاخیر به خط تیراندازی جلوگیری خواهد شد.

. شرایط و ضوابط ثبت نام به شرح زیر میباشد:

1- جهت حفظ سلامت و حقوق فردی شرکت کنندگان، رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی بیماری کرونا علی الخصوص استفاده از ماسک – کاور اختصاصی روی میز- برای شرکت کننده از بدو ورود به باشگاه تا زمان خروج چه در حین مسابقه و چه در محوطه باشگاه و همراه داشتن اسپری ضد عفونی کننده الزامیست و در صورت عدم رعایت موارد مذکور از حضور تیرانداز در مجموعه جلوگیری خواهد شد و برگزار کننده این حق را دارد تا در صورت نقض موارد مذکور در هر مقطع از زمان برگزاری مسابقه نسبت به اخراج تیرانداز از باشگاه اقدام نماید.

2- برگزاری مسابقه در تاریخ مذکور منوط به باز بودن باشگاه میباشد و در صورت هرگونه ابلاغیه وزارت ورزش در خصوص محدودیتهای فعالیت اماکن ورزشی در خصوص بیماری کرونا، تاریخ مسابقه به تعویق خواهد افتاد که این امر از طریق همین سایت و کانال انجمن اطلاع رسانی خواهد شد.

3- قوانین عمومی و امتیاز دهی برگزاری مسابقه مطابق قوانین WRABF خواهد بود. تیراندازان اجازه استفاده از کپسول غیر استاندارد را در تفنگ خود ندارند – شارژ کپسول تفنگ در حین مسابقه با رعایت ضوابط ایمنی اعلام شده بلامانع است – وزن تفنگ محدودیت ندارد – استفاده از رست یک تکه بلامانع است.

4- با توجه به شیوع بیماری کرونا با عرض پوزش از علاقمندان، از پذیرش همراه و مهمان در روز برگزاری مسابقه معذوریم – در روز برگزاری مسابقه صرفا به شرکت کنندگان و تیم اجرایی اجازه حضور در باشگاه داده خواهد شد.

5- روز پنجشنبه 23 مرداد 99 از ساعت 12 به بعد ثبت نام کنندگان میتوانند از باشگاه بصورت رایگان جهت تمرین استفاده نمایند.

6- وعده نهار در روزه مسابقه برای شرکت کنندگان محترم سرو خواهد شد.

  • مدل دوربین و زوم آن را وارد نمائید
  • قیمت: 220,000 تومان
  • 0 تومان
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .